OTWARTY PUCHAR POLSKI JU JITSU w ŚWIEBODZINIE

OTWARTY PUCHAR POLSKI JU JITSU w ŚWIEBODZINIEZawodnicy sekcji Ju Jitsu Kazan powrócili z dziewięcioma medalami Otwartego Pucharu Polski w Ju Jitsu. Turniej odbył się w minioną sobotę 20 października w hali MOSiR w Świebodzinie.
Dziewięcioosobowa ekipa Kazana wywalczyła 9 medali: 2 złote, 4 srebrne, 3 brązowe oraz zajęła 2 miejsca IV startując w trzech konkurencjach;

*w Grapplingu – zmagało się 6 najmłodszych zawodników zdobywając pięć medali (2 srebrne i 3 brązowe) oraz 1 miejsce IV.;
1.NIKODEM DURYS -(najmłodszy siedmiolatek startujący w zawodach po raz pierwszy)
wywalczył II miejsce.w kat.Dzieci 7-8 lat, w wadze do 27 kg.
2.JULIA FLORCZAK -II miejsce w kat.Młodziczek w wadze do 40 kg.
3.DAWID ŚNIESZKO - III miejsce w kat.Dzieci 7-8 lat, w wadze do 26 kg.
4.SZYMON TOKARSKI -III miejsce w kat.Dzieci starsze w wadze do 30 kg.
5.WOŹNIAK TOMASZ -IIImiejsce w kat.Dzieci starsze w wadze do 44 kg.
6.KACPER MISACZEK -IV miejsce w kat.Dzieci starsze w wadze do 44 kg.

*w Ju Jitsu Mixed Kumite –1 zawodniczka i 2 zawodników, zdobyli trzy medale (2 złote i 1 srebrny);
1.JULIA TAŃSKA, kat. średnia Junior - I miejsce.
2.KAJETAN TKACZYK, kat. lekka Junio r - I miejsce.
3.KONRAD TKACZYK, kat. lekka Junior - II miejsce.

*w Sport Ju Jitsu/Fighting Ju Jitsu – startowało 2 zawodników, wywalczyli jeden srebrny medal
oraz 1 miejsce IV;
1.KONRAD TKACZYK w kat. Junior -II miejsce.
2.KAJETAN TKACZYK w kat. Junior- IV miejsce.

Zarząd ASKLEPIOSA dziękuje i gratuluje wszystkim zawodnikom i kadrze trenerskiej; Soke Józefowi Leśnickiemu (9°Dan Ju Jitsu ) oraz Sensei Pawłowi Przysięźnik ( 1° Dan Ju Jitsu) - pięknej postawy, godnego reprezentowania naszego miasta i stowarzyszenia oraz osiągniętych sukcesów. Wspaniała atmosfera sportowej rywalizacji i sprawna organizacja imprezy pozwoliła z zadowoleniem wyjechać naszej ekipie z gościnnego Świebodzina.